O nas

Firma Usługi Pogrzebowe „ORFEUSZ” istnieje od 2005 r. Kilkuletni okres prowadzenia działalności pozwolił jej zapracować sobie na wizerunek firmy rzetelnej, godnej zaufania oraz niezastąpionej w pomocy w najbardziej bolesnych chwilach naszego życia.

Firma „Orfeusz” specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów na terenie Jaworzna. Realizuje zlecenia z terenu całej Polski oraz poza jej granicami. Dysponuje specjalistycznym transportem oraz fachowym i zdyscyplinowanym zespołem pracowników. Jest gotowa wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie.

Pracownicy zakładu pogrzebowego „Orfeusz” uzgadniają i realizują wszelkie formalności pogrzebowe zgodnie z życzeniem klienta, łącznie z zakupem miejsca na cmentarzu. Organizuje pogrzeby tradycyjne, jak również połączone z kremacją, a także uroczystości świeckie. Stale poszerza zakres świadczonych usług. Uczy się, słuchając dobrych rad i cennych wskazówek.

Firma Pogrzebowa Orfeusz jako jedyna w Jaworznie uzyskała członkostwo prestiżowej organizacji jaką jest Polska Izba Pogrzebowa, zrzeszającą najbardziej profesjonalne Zakłady Pogrzebowe w Polsce.

„Orfeusz” gwarantuje szacunek i powagę na każdym etapie swojej pracy.